Güncel

Ankara Valiliği tarafından yürütülen ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Üstün Yetenekli Öğrencilere Yönelik Pozitif Gençlik Geliştirme Eğitici Eğitimi, 37 katılımcı ile toplam 40 saatlik eğitim olmak üzere 8 günde tamamlandı. 

Ulusal Ajans tarafından açıklanan Erasmus+ Programı Ka204 Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Proje başvurularından “Parental Advocacy in Daily Life Practices: Transformative Learning for The Families of Disabled” adlı projemiz hibe almaya kabul edilmiştir.

Milli mücadele yıllarında üstlendiği siyasi ve stratejik rolle Anadolu’nun tam kalbinde yer alan Ankara’mızın başkent oluşunun 97. yılını kutluyoruz. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyoruz.

En güncel teklif çağrılarını ve hibe programlarını Teklif Çağrıları sayfasından takip edebilirsiniz.

AB ve Dış İlişkiler Bürosu Web sitesi yeni yüzüyle sizlerle.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin.

Ankara Valiliği tarafından yürütülen ve Ankara Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Üstün Yetenekli Öğrencilere Yönelik Pozitif Gençlik Geliştirme Öğretmeni Eğitimi, 37 katılımcı ile toplam 40 saatlik eğitim olmak üzere 8 günde tamamlandı.

Her haftanın teması olarak, ölçme ve değerlendirme süreçleri son bir hafta içinde pratikte sunuldu. Pozitif yaşam becerilerinin kazandırılması, yazma ve kendini ifade etme becerilerinin geliştirilmesi, sosyal hayata aktif katılımlarının desteklenmesi, üstün yetenekli öğrenciler için milli ve manevi değerlerinin güçlendirilmesini içeren BİLGE ANKARA Projesi’nin ilk aşaması eğitici eğitimi ile tamamlandı.

Adım adım, BİLGE ANKARA’ya kararlılıkla ilerliyoruz …

Daha Fazlası

2020 yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar faaliyeti kapsamında sunulan 256 proje teklifinden uygunluk kriterlerini taşıyanlar içerik değerlendirmesine alınmış ve bağımsız dış uzmanlar tarafından içerik değerlendirmesi sonucunda ve mevcut bütçe imkânları çerçevesinde, 32 proje teklifi (Ek-1) hibe desteği almaya hak kazanmıştır.  Ulusal Ajans Başkanlığı tarafından açıklanan Erasmus+ Programı Ka204 Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar Proje başvurularından  “Parental Advocacy in Daily Life Practices: Transformative Learning for The Families of Disabled” adlı projemiz hibe almaya kabul edilmiştir.

Proje başvuru sürecinde emeği geçen Ankara Valiliği Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Büro Ekibine teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ankara'nın Başkent Oluşunun 97. Yıl Dönümü

Vali Vasip Şahin Ankara'nın Başkent Oluşunun 97. Yıl Dönümü Mesajı